درباره ما

نمایندگی ایرانی موسسه بین­ المللی تحلیل کسب و کار, IIBA® ، است. ما اینجا هستیم تا به انجمن تحلیل کسب و کار ایران کمک کنیم تا رشد کند، و فرصت­ هایی را برای تحلیل­گران کسب و کار شخصی فراهم آوریم تا گفتگو و تعامل با یکدیگر را آغاز کنند، کار حرفه ­ای آن­ها را بهبود دهیم و تخصص شان را توسعه دهیم. ما این مهم را  با جاری سازی  رویدادهای شبکه ­ای و اشتراک ­گذاری دانش انجام می دهیم.

اعلب اوقات شما می­ توانید بدون عضویت وارد بخش رویدادهای ما شده و از برنامه های پیشنهاد شده استفاده نمایید، اما عضو بودن بطور فوق­ العاده­ای مقرون بصرفه است. فراموش نکنید که به عضویت بین­ المللی سازمان اصلی ما درآیید.

ما به سازمان­ هایی که در حال ساخت انجمن­ های کاری تحلیل کسب و کار BA هستند یا مراکز آموزش عالی و قطب های علمی با در تماس قرار دادن آن­ها با یکدیگر و تشویق آن­ها به اشتراک­ گذاری تجاربشان کمک خواهیم کرد.

وبسایت ما و حضورمان در شبکه­ های اجتماعی طراحی شده اند تا یک هاب  را برای همکاری و تشریک مساعی و ارتباط میان جامعه تحلیلگران کسب و کار ایران IRBA  فراهم آورد. ما قابلیت­های جدیدی را بطور مستمر به بازار عرضه می­ کنیم، بنابراین اغلب اینجا را بررسی کنید، و اگر چیزی هست که شما مایلید در اینجا ملاحظه کنید  با ما در تماس باشید

ما یک سازمان غیرانتفاعی هستیم که کاملا بوسیله داوطلبین اداره می­ شود. ما همگی بعنوان تحلیلگر کسب و کار در “مشاغل روزانه” مان کار می­ کنیم. اگر مایلید با سازماندهی رویدادها به ماکمک کنید، یا اگر نظرات دیگری دارید که ما را در رسیدن به اهدافمان کمک خواهد کرد,  لطفا با ما در تماس بگیرید.

هدف اصلی IIBA

متحد کردن جامعه متخصصین برای خلق نتایج بهترکسب و کار

IIBA IR  -چشم انداز ما

اولین انتخاب انجمن حرفه ­ای نماینده تحلیلگران کسب و کار مستقر در ایران شدن، تسهیل­ اشتراک­ گذاری دانش و تجربه در میان جامعه همفکر و ارائه تجربه ارزشمندی که نیازهای اعضای ما را برآورده می­سازد و شناخته شدن بعنوان صدای جامعه تحلیل کسب و کار BA ایران و بعنوان جایگاه طبیعی که تحلیل گران کسب و کار , متخصصان کسب و کار و کارفرمایان به مطرح کردن مسائل تحلیل کسب و کار می­ پردازند، است.

ماموریت

ارائه مستمر و مداوم تجربه بی عیب و نقص هرعضو, شامل رویدادهای منظم، کیفیت بالا، منابع آنلاین مفید و ارزشمند و ارائه کردن دلیل قانع­ کننده برای عضو بودن در نمایندگی ایران موسسه  IIBA IR بعلاوه تهیه  BAها با فرصت داوطلب شدن، شبکه شدن و متمایز شدن آن­ها از همکارانشان می­باشد.