مزایای پیوستن به ما

فواید پیوستن به موسسه بین المللی تحلیل کسب و کار ایران

به عنوان یک تحلیل گر کسب و کار فردی، آیا شما حرفۀ خود را جدی می گیرید؟ اگر شما کارفرما، مدیر، یا رهبر تحلیل گران کسب و کار باشید، آیا برای صلاحیت حرفه ای آنها ارزش قائل بودید؟ شاید کاملا مطمئن نباشید که تحلیل کسب و کار چیست و چه کاری می کند اما کار خودتان شامل طراحی و پیاده سازی تغییرات کسب و کار باشد.

اگر پاسختان به یکی از این سوالات مثبت است، و در ایران هستید شما باید عضو موسسه بین المللی تحلیل کسب و کار ایران بشوید که به طور تخصصی مربوط به تحلیل گران کسب و کار است. ما شرایطی را برای شما ایجاد می کنیم که صلاحیت حرفه ای خود را با ملاقات با افراد دیگر که با چالشهای مشابه روبرو هستند اعتبارسنجی کرده و توسعه دهید و همچنین از صحبت های تحلیل گران کسب و کار اصلی ما در سراسر ایران استفاده کنید.

 

  • دسترسی آزادانه به رویدادهای سراسر ایران

به قسمت رویدادهایی که برای آینده برنامه ریزی کرده ایم سر بزنید و قسمت اتفاقات گذشته را هم ببینید. رویدادها در کل کشور برنامه ریزی شده اند و به شما قول می دهیم که وقتی از آنها استفاده کنید با خودتان خواهید گفت که چرا تا بحال اینکار را نکرده بودید. بعنوان یک عضو، شما به تمامی رویدادهای برنامه ریزی شده  ما دسترسی خواهید داشت.

 

  • دسترسی آزادانه به محتوای وب سایت

همۀ بازدیدکنندگان این وبسایت با هم یکسان نیستند. اگر شما عضو باشید به اطلاعات بیشتری دسترسی دارید که برای کاربران عمومی قابل دسترسی نمی باشد. و یا برای استفاده از آن باید هزینه ای را پرداخت کنند- بعنوان مثال وبینارها که بسیار مورد توجه ما قرار دارند.

 

  • کنفرانس های تحلیل گران کسب و کار

کنفرانس های سالانۀ ما یک تجربۀ بی نظیر را برای هر کسی که در زمینۀ تجارت کسب و کار و یا زمینه های مربوطه کار می کند فراهم می کند. شرکت در این کنفرانس ها هزینه محسوب نمی شود بلکه خود یک نوع سرمایه گذاری به حساب می آیند.

 

  • محبوبیت خود در جامعۀ تحلیل گران کسب و کار بالا ببرید

به محض اینکه شما در رویدادها شرکت کنید، شما در مجموعه بیشتر ی شناخته می شوید. شما می توانید محبوبیت خود را با صحبت کردن , با داوطلب شدن یا با انتخاب به عنوان هیئت مدیره افزایش دهید,